Dobrý den,

 

zasílám pár nových zpráv a nějaké úkoly. Úkoly bych rád dostal ve čtvrtek, v pátek. V případě opravdu vážného důvodu konkrétního jedince jsem ochoten počkat do pondělí.

Co chystáme?

Středa 11. května – návštěva divadla Ponec, půjdeme  na představení Momo.

Čtvrtek – 12. května bude enviromentální program přímo na dvoře Zeppelinu. Budeme připravovat substrát, připravovat truhlíky, sít a k tomu bude doprovodný program. Doporučuji převlečení.

Pátek – v matematice se ponoříme do geometrie. Budeme pracovat s kružítkem! Prosím, nezapomeňte si vzít s sebou do školy kružítko!

 

Tripartitní třídní schůzky – neděle 5. června od 16,00 hod do 21,00 hod., pondělí 6. června od 17,40 do 18,30, čtvrtek 9. června ráno 7,30 až 8,30. Kdybych náhodou již nebyl pravidelným zastupujícím čtvrtečním družinářem, tak bychom se případně mohli vidět i ve čtvrtek odpoledne mezi 14,30 až 16,30. To zatím nemohu slíbit. Další termíny by případně mohly být po předchozí domluvě. Zase se budeme zapisovat do sdílené tabulky.

 

Úkoly a probíraná látka

Druhá třída

Mnozí druháci ještě neodevzdali čtenářský deník a vyprávění o sběru jedlých divokých bylin v Šárce. Bylo by fajn, abychom to dotáhli  se ctí do zdárného konce. Zkusme to, prosím, během týdne do pondělí 16. května.

Matematické MINUTOVKY – strana 23,24.

 

Třetí třída

Mnozí třeťáci ještě neodevzdali čtenářský deník a vyprávění o sběru jedlých divokých bylin v Šárce. Bylo by fajn, abychom to dotáhli  se ctí do zdárného konce. Zkusme to, prosím, během týdne do pondělí 16. května.

Český jazyk – vymysli a napiš 25 slov s předponou vy, vý do černého sešitu na český jazyk.

Matematické MINUTOVKY – strana 28 celá a 29/58.

Hezký den

 

Martin